Kovové ploty a brány | FAQ

Právě se nacházíte: Kovové ploty a brány » FAQ

Jaké oplocení zvolit?

Druh materiálu, ze kterého je sestaveno oplocení, jeho tvar a vzhled by měly úzce souznít s architektonickým stylem domu a okolní krajiny. K moderním domům se hodí jednoduché, ocelové oplocení, k rezidencím pak ozdobné. Firma WIŚNIOWSKI nabízí několik desítek různých vzorů oplocení - od těch nejjednodušších, klasických až po bohaté a originální formy.

Proč oplocení z oceli?

Oproti dřevu nebo betonu působí oplocení z ocelového pletiva lehkým dojmem, opticky zvětšuje zahradu a díky velké rozmanitosti vzorů jej lze snadno přizpůsobit každému prostředí. Avšak vizuální efekt, to není všechno – oplocení z oceli je spolehlivé, představuje pevnou a těžko zdolatelnou konstrukci. Je velice dobře chráněné proti korozi žárovým zinkováním a práškovým lakováním.

Proč se vyplatí investovat do kompletního systému oplocení?

Pojem „systém oplocení” znamená brány, branky, segmenty, sloupky a montážní příslušenství, tedy všechny součásti nezbytné k funkčnímu oplocení pozemku. Pokud si objednáte kompletní systém, získáte kompaktní vzhled celého oplocení. Máte jistotu, že jeho montáž bude jednoduchá. Navíc je možné celé oplocení objednat na jednom místě a nemusíte ztrácet čas a energii vyhledáváním. Firma WIŚNIOWSKI nabízí kompletní systémy oplocení dostupné v prodejní síti na území Polska i v zahraničí.

Jak nejlépe ochránit ocelové oplocení proti korozi?

Nejlepšími dnes známými metodami ochrany oceli proti korozi jsou žárové zinkování a práškové lakování. Oběma procesům předchází vícefázová příprava povrchu, která zajistí přesné pokrytí a přiléhavost vrstev zinku a barvy. Díky moderním technologickým linkám dosahuje oplocení WIŚNIOWSKI mnohaleté trvanlivosti bez nákladné údržby

Jaký automat k vjezdové bráně?

Automat umístěný v ocelovém sloupku posuvné brány WIŚNIOWSKI představuje jediné řešení tohoto druhu na trhu. Namísto externích zařízení, která se často stávají kořistí zlodějů a hyzdí oplocení, stojí za to objednat bránu s integrovaným automatem. Sloupek chrání mechanismus před vlivy počasí. V případě výpadku proudu lze automat snadno odblokovat a otevřít bránu ručně.

Kontakt

  • Logo PILECKÝ
    PILECKÝ s. r. o.
    Mokrovraty 177
    262 03 Nový Knín

O nás

Vše o nákupu

Parnerské weby